Śleżańskie Miody

Śleżańskie Miody

Witaj na stronie o miodach z okolic Ślęży

 

“Chronimy”

Jesteśmy jak pszczoły. MiĂłd dla nas to tylko dodatek, a moĹźliwość obcowania z pszczołami jest prawdziwą nagrodą. Właśnie dlatego, cały czas, przez cały rok staramy się szerzyć ideę ochrony pszczół. Nasz projekt “Bzykająca przyczepka edukuje” ma na swoim koncie ponad 20 róşnego rodzaju warsztatĂłw edukacyjnych dla dzieci i dorosłych. Zobacz sam!

“Bzykający”

Świat zapylaczy to nie tylko pszczoły miodne. Pamiętamy, że świat pszczół to nie tylko pszczoły, które przynoszą miód, lecz również trzmiele, pszczoły samotnice, oraz cała masa innych owadów o które musimy dbać. Zobacz je!

“Świat”

Nie jesteśmy sami! Jesteśmy w ciągłym kontakcie z pszczelarzami na całym świecie i trzymamy rękę na pulsie. Śledzimy co się da! Znajdziesz na nas na takich portalach jak, Facebook, Twitter, You Tube, Instagram, Google+ Snapchat. Znajdz nas a poznamy się bliżej.

“Słodkości”

Tak tak. Na pewno pomyśleliście o miodzie, ale pamiętajcie że nie tylko miód mamy dzięki pszczołom. Te niesamowite owady dostarczają wielu cennych produktów, a miód jest tylko jednym z nich. Do tych produktów należą: pyłek pszczeli, propolis, pierzga, mleczko pszczele czy jad pszczeli. Oprócz tych produktów staramy się też przybliżyć wam czym jest i jak działa Apiterapia. 

 

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *