Byliśmy w Radio Wrocław

Byliśmy w Radio Wrocław

Z wielką dumą chwalimy się naszym kolejnym sukcesem. Jak zapewne wielu z naszych fanĂłw pamięta na początku 2015 roku rozpoczęliśmy projekt “Bzykająca Przyczepka” ktĂłry dzięki wsparciu niesamowitych osĂłb udało się zrealizować. Szczegóły na temat tego projektu znajdziecie na stronie www.bzykajaca-przyczepka.pl , w skrĂłcie powiemy tylko Ĺźe naszym celem było uzbieranie funduszy na zakup przyczepki pszczelarskiej ktĂłra pozwoliłaby nam podróşować z naszymi drogimi pszczołami.

Jak się okazało po zakończeniu naszego udanego projektu ruszyło kolejne 3 projekty pszczelarskie z których jeden się udał i który wspieraliśmy. Minęło parę miesięcy od ukończenia naszego celu i zadzwoniło do nas Radio Wrocław. Nasz projekt było jednym z najbardziej oryginalnych projektów jakie ukazały się na platformach croudfoundingowych w tym roku. W poniższym linku możecie znaleźć krótki artykuł który ukazał się po wywiadzie z nami.

LINK

Zachęcamy do ciągłego słuchania radia Wrocław, poniewaĹź juĹź wkrĂłtce zaczynamy nasz kolejny projekt. Tym razem będzie to …. to narazie tajemnica.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *