Partnerzy projektu “Bzykająca przyczepka – edukuje”

Partnerzy projektu “Bzykająca przyczepka – edukuje”

Partnerzy projektu “Bzykająca przyczepka – edukuje”

Oprócz wsparcia ludzi którzy pomogli mi sfinansować projekt, bardzo ważną rolę odegrali również partnerzy naszego projektu. Każdy z nich wniósł do naszego projektu coś cennego. Poniżej zobaczycie ich listę.

Pierwszą organizacją ktĂłra wsparła nasz projekt, zanim jeszcze ruszył projekt to właśnie FabLab Łódz uwierzył w naszą inicjatywę i zaoferował na wsparcie w postaci ula ktĂłry był zbudowany podczas warsztatĂłw z budowy uli, ktĂłre odbywały się właśnie w Łodzi. Mam nadzieję, Ĺźe w Marcu uda mi się podjechać do Łodzi i pokazać wam nasz ul edukacyjny 😀

Gdyby nie wsparcie Michała Wawrzyniaka i Mentalway moĹźliwe Ĺźe druga edycja “Bzykającej przyczepki” nigdy by nie doszła do skutku. Nasz pierwszy projekt został wyróşniony przez Mentalway wsparciem sponsora głównego. Przesłanie Mentalway to “Zawsze i wszędzie moĹźesz wszystko” i to przesłanie było rĂłwnieĹź jedną z motywacji ktĂłra pchnęła mnie to tego co robię. 

Bardzo miłym i pozytywnym zaskoczeniem okazało się wsparcie firmy Stanoch. OprĂłcz zakupu pakietu “Bzykający Partner”, ktĂłre umoĹźliwi naniesienie loga Firmy na naszą przyczepkę, Firam Stanoch obdarowała nasz projekt, aĹź 6 ulami, ktĂłre trafiły do naszego projektu jako nagroda. Oczywiście ule zostały wykupione, wspierając konto projektu! Bez dwĂłch zdań, postawa godna pochwały!  

Kolejnym bardzo ważnym wsparciem, które zaskoczyło mnie pod sam koniec projektu, było właśnie wsparcie od Firmy Łysoń. To właśnie firma Łysoń wsparła nas poprzez podarowanie nam 10 stroi pszczelarskich dla dzieci! Ten prezent pozwoli nam na zakup dodatkowego sprzętu jakim jest mikroskop biologiczny do obserwacji pszczół.

Jednym z nielicznych lokalnych przedsiębiorców którzy postanowili nas wspomóc, były www.noclegsobotka.pl Mam nadzieję, że taka postawa lokalnego przedsiębiorcy da przykład innym, by również wspierali mnie w przyszłości.

        

 

Od samego początku, zarĂłwno podczas pierwszego jak i drugiego projektu nasz projekt posiadał rĂłwnieĹź wsparcie środowisku pszczelarskim i na forach pszczelarskich. Portal Pszczelarski, Sukces Bartnika i Stowarzyszenie “Natura i Człowiek” było z nami od samego początku i pomagali nam w informowaniu społeczności o naszych projektach.

 

Bardzo waĹźnym wsparciem, okazało się wsparcie ze strony Stowarzyszenia Ślężanie Lokalna Grupa Działania jak i Centrum twĂłrczej zabawy “Ale Heca” ktĂłre dzielnie wspierało i udostępniało nasze posty w sieci. Serdecznie dziękuje wam za ten gest. Widziałem wasze wsparcie 😀

 

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *