Podbijamy świat dzięki Fanom!

Podbijamy świat dzięki Fanom!

Bzykająca przyczepka podbija świat 

Tak moi drodzy naprawdę udało się w zaledwie 30 dni wykonać projekt, który tak bardzo pokochaliście i wsparliście (mam nadzieję). Jeśli nie wsparliście to jeszcze będziecie mieli okazję wziąć udział w innym projekcie. Gwarantuje to Wam. Ale o tym kiedy indziej.
Na początku słowo do osĂłb, ktĂłre zaangaĹźowały się ten projekt i wsparły go.  Szczerze to nie wiem jak Wam dziękować. Zwykłe słowa to mało, nagrody ktĂłre otrzymacie to wg. mnie mała nagroda. Serio. Waszą największą zapłatą będzie duma z tego Ĺźe to WY dodaliście swoją cegiełkę to tej akcji. Uwierzcie radość dzieci i ludzi na widok naszej książeczki lub przepięknej pszczoły, zaskoczy Was tak bardzo Ĺźe jak powiecie sobie “jestem tego częścią” to w duszy będziecie z siebie bardzo dumni!
ZarĂłwno trzymając w ręku książeczkę “Pszczele Zagadki” jak i widząc maskotkę, pamiętajcie! To Wasze dzieło. Po prostu….

Jesteście Wielcy!

Parę faktów o celach projektu

Maskotka edukacyjna

 • WybĂłr firmy ktĂłra wykona maskotki trwał 2 miesiące
 • Wykonanie maskotki zostało zlecone na miesiąc przed startem projektu! Tak, tak, projekt MUSIAŁ się udać 😀
 • Maskotkę staraliśmy wykonać się na podstawie prawdziwych faktĂłw z Ĺźycia pszczół,  dlatego nasza pszczółka ma odpowiedni kolor i atrybuty. 
 • Całkowita waga kostiumu to 10 kg.
 • Pszczoła ma na futerku połowę herbu SobĂłtki z dawnych czasĂłw co sprawia ze jest ona promocją naszego regionu.
 • Zwracamy uwagę! Tak ta maskotka ma się wryć w pamięć i ma sprawić ze zapamiętacie ją na dłuuuugo. 

Książeczka “pszczele zagadki”

 • Wszystkie grafiki zostały stworzone od podstaw
 • Kazda jest unikalna
 • Książeczka jest dedykowana dla dzieci i ich rodzicĂłw. Część zagadek jest trudniejsza, Ĺźeby zachęcić rodzicĂłw do pracy z dzieckiem. 
 • Wydrukowaliśmy ich 2000 sztuk a 200 otrzymaliśmy od drukarni REPROMANIA z Wrocławia
 • Na ostatniej stronie znajduje się specjalna dedykacja dla …. sami to sprawdĹşcie
 • Prace nad nią trwały ponad 3 miesiące.
 • Książeczka strony w książeczce są specjalnie dostosowane do zaznaczania, malowania i bawienia się zagadkami.

Ale to nie wszystko…

Jest jeszcze wiele rzeczy, ktĂłre mogły umknąć tym ktĂłrzy nie śledźą SM. Jakieś 4 miesiące przed startem projektu zostały rozpoczęte przygotowania do wykonania dla Was nowych, oryginalnych nagrĂłd. I tak na potrzeby akcji zostały stworzone specjalne zakładki do książek, wykonaliśmy 2 świąteczne wzory kubkĂłw, dodaliśmy 2 nowe wzory świec z wosku, zamĂłwiliśmy pszczoły robione na szydełku. Specjalnie zamĂłwiliśmy wizualizacje celĂłw naszego projektu.  W nagrodach pojawiły się oryginalne nagrody tj. taniec pszczoły, pakiet z wróşbami andrzejkowymi, czy najczęściej wybierany pakiet “WeĹş się napij” (w sumie poszło 51 kielonĂłw miĂłdu pitnego)
Dla mnie projekt był wyzwaniem, bo codzienne transmisje live były wyzwaniem, bo tematy musiałem przygotować ze sporym wyprzedzeniem, a jestem raczej typem który dzieła spontanicznie i niż wg. jakiegoś planu czy schematu. Ale spoko czegoś mnie to nauczyło i przy okazji poznałem wiele ciekawych osób z naszej okolicy.

Wydrukowaliśmy “Pszczele zagadki”

Dzięki Wam wydrukowaliśmy ponad 2000 szt.

Piękny Wynik!

Pszczoła edukacyjna. Przyznajcie sami – Jest przepiękna

Maskotka edukacyjna -przĂłd

Nasza pszczoła jak na porządną przedstawicielkę rodu Apis przystało, ma 3 pary odnóży, stylowe brązowe futerko i gromadzi odnóża pyłkowe na nogach

Bzykająca przyczepka podbija Świat

Bzykająca przyczepka podbija świat. To ten projekt wspieraliście na Polak Potrafi i dzięki środkom w nim zgromadzonym udało się zakupić maskotkę i wydać ksiaĹźeczkę “Pszczele Zagadki”

Maskotka edukacyjna -Tył

Pszczelarze mogą się czepić że nie ma 2 par skrzydeł jak u pszczoły ale technicznie nie dało się tego zrobić. Natomiast nasza pszczołka ma jak na pszczołę przystało żądło i piekny odwłok jak na pszczołę przystało.

Cel dodatkowy – Wyjazd na Grune Woche w Berlinie

Jak byliście z Nami podczas ostatnich paru tygodni to wiecie że był jeszcze jeden cel. Wyjazd na Międzynarodowe Targi Turystyczne do Berlina. Niestety kwota zebrana przez portal wystarczyła na zakup stroju i wydruk książeczek.
Ale…
Nie podarowałbym Sobie takiej okazji i takiej promocji pszczół. Na pewno czułbym się ze w jakiś sposób zawiódłbym pszczoły i fanów którzy wspierali projekt i walczyli o jego realizację.
Czy jest to wyzwanie? Na pewno. ZarĂłwno finansowe jak i kondycyjne.
Finansowe bo wymaga nie tylko rezerwacji miejsca na noclegowego, ale również przygotowania produktów, promocji w językach obcych i odpowiedniego przygotowania kondycyjnego. Uwierzcie mi, pszczoła jest piękna i magiczna, ale maksymalny czas przebywania w całym stroju, to jakieś 15-20 minut. Okaże się zresztą na miejscu jak wyjdzie. W każdym razie odpowiednie oporządzenie termoaktywne zostało już zamówione.
Tak więc będziemy podbijać świat tak jak sobie to wymyśliliśmy i wymarzyliśmy.
Oczywiście w planie są transmisje LIVE z Targów. Będziemy je robić codziennie! Tak jest będzie mieli okazję podróżować ze mną po całych targach.
Mam w planach również taniec pszczoły, który obiecałem Fanom jako nagroda specjalna. Także jeśli będziecie nas oglądać to na pewno zobaczycie taniec.
Podróż po Targach też na pewno Was zainteresuje i może okazać się inspirująca dla części za Was, zwłaszcza dla wizjonerów i osób lubiących nowości.

Jedziemy dokładnie tutaj

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *