Mali pszczelarze z Walimia

Mali pszczelarze z Walimia

WALIM

16.05.2019

Warsztaty pszczelarskie małych pszczelarzy z Walimia

01

Walim 

Jedne z naszych pierwszych warsztatĂłw w tym roku odbyły się właśnie w Walimiu, miejscu znanym z swych sztolni i cudownie połoĹźonej lokalizacji. Nawiasem mĂłwiąc jeśli nie byliście jeszcze w sztolniach w kompleksie Gross-Rosen to ruszcie tyłeczki, bo jest co oglądać. Kupcie książkę Abrahama Kajzera – Za drutami Śmierci. Pogadamy…

Książka

Pozytywne zaskoczenie

KaĹźde warsztaty inne. KaĹźde coś wyróşnia. Raz dzieci są grzeczne, raz wchodzą na głowę. Znacie to? 😀 Tak samo było w Walimiu. Na samo wejście, aĹź mi się chciało prowadzić zajęcia. Sala przygotowana przez nauczycieli, na ścianie pszczoły, na tablicach pszczoły. Takie przygotowanie to się rozumie, ale co najwaĹźniejsze, przygotowanie atmosfery zajęć, wg. mnie ma ogromne znaczenie. Dlaczego? Bo atmosfera przygotowania do zajęć rozpędza głowę, a im częściej o czymś myślimy tym lepiej, a jeśli dodamy do tego praktykę to wiedza jest jeszcze bardziej utrwalona!

Dlatego własnie wg. mnie te zajęcia zostaną zapamiętane przez dzieci na długo. Dodatkowo jeszcze bardziej cieszy fakt, Ĺźe dzień po zajęciach, otrzymałem wiadomość od jednej z mam, Ĺźe … a z resztą sami zobaczcie obok! Mega co? To właśnie jest dowĂłd na to Ĺźe zajęcia działają. Ok ale co dalej? Reszta juĹź w rękach rodzicĂłw i otoczenia. Kto wie moĹźe znowu zawitamy do Walimia?

03

MINI GALERIA

{imageshow sl=86 sc=41 /}

zAINTERESOWANY?

ZAMÓW WARSZTATY DLA SWOJEJ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *