Sty 30, 2016 2194razy

Partnerzy projektu "Bzykająca przyczepka - edukuje"

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Partnerzy projektu "Bzykająca przyczepka - edukuje"

Oprócz wsparcia ludzi którzy pomogli mi sfinansować projekt, bardzo ważną rolę odegrali również partnerzy naszego projektu. Każdy z nich wniósł do naszego projektu coś cennego. Poniżej zobaczycie ich listę.

Pierwszą organizacją która wsparła nasz projekt, zanim jeszcze ruszył projekt to właśnie FabLab Łódz uwierzył w naszą inicjatywę i zaoferował na wsparcie w postaci ula który był zbudowany podczas warsztatów z budowy uli, które odbywały się właśnie w Łodzi. Mam nadzieję, że w Marcu uda mi się podjechać do Łodzi i pokazać wam nasz ul edukacyjny :D

Gdyby nie wsparcie Michała Wawrzyniaka i Mentalway możliwe że druga edycja "Bzykającej przyczepki" nigdy by nie doszła do skutku. Nasz pierwszy projekt został wyróżniony przez Mentalway wsparciem sponsora głównego. Przesłanie Mentalway to "Zawsze i wszędzie możesz wszystko" i to przesłanie było również jedną z motywacji która pchnęła mnie to tego co robię. 

Bardzo miłym i pozytywnym zaskoczeniem okazało się wsparcie firmy Stanoch. Oprócz zakupu pakietu "Bzykający Partner", które umożliwi naniesienie loga Firmy na naszą przyczepkę, Firam Stanoch obdarowała nasz projekt, aż 6 ulami, które trafiły do naszego projektu jako nagroda. Oczywiście ule zostały wykupione, wspierając konto projektu! Bez dwóch zdań, postawa godna pochwały!  

Kolejnym bardzo ważnym wsparciem, które zaskoczyło mnie pod sam koniec projektu, było właśnie wsparcie od Firmy Łysoń. To właśnie firma Łysoń wsparła nas poprzez podarowanie nam 10 stroi pszczelarskich dla dzieci! Ten prezent pozwoli nam na zakup dodatkowego sprzętu jakim jest mikroskop biologiczny do obserwacji pszczół.

Jednym z nielicznych lokalnych przedsiębiorców którzy postanowili nas wspomóc, były www.noclegsobotka.pl Mam nadzieję, że taka postawa lokalnego przedsiębiorcy da przykład innym, by również wspierali mnie w przyszłości.

        

 

Od samego początku, zarówno podczas pierwszego jak i drugiego projektu nasz projekt posiadał również wsparcie środowisku pszczelarskim i na forach pszczelarskich. Portal Pszczelarski, Sukces Bartnika i Stowarzyszenie "Natura i Człowiek" było z nami od samego początku i pomagali nam w informowaniu społeczności o naszych projektach.

 

Bardzo ważnym wsparciem, okazało się wsparcie ze strony Stowarzyszenia Ślężanie Lokalna Grupa Działania jak i Centrum twórczej zabawy "Ale Heca" które dzielnie wspierało i udostępniało nasze posty w sieci. Serdecznie dziękuje wam za ten gest. Widziałem wasze wsparcie :D

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 08 luty 2016 21:03

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Edukacyjne Warsztaty pszczelarskie dla Dzieci i młodzieży

Dopasowny plan zajęć

Dzięki projektowi edukacyjnemu i doświadczeniu zebranym podczas zajęć które już się odbyły, stworzyliśmy nasz autorski plan warsztatów, który robi wrażenie na dzieciach, które słuchają z zapartym tchem.

To nasza pasja!

Dla nas prowadzenie warsztatów to pasja i walka o nasze pszczoły! Całkowity dochód z warsztatów przeznaczony jest na opiekę nad naszymi pszczołami i zakup nowych materiałów edukacyjnych dla dzieci o pszczołach.

Spotkania z pszczołami 

Podczas naszych warsztatów dzieci mają wyjątkową okazję nie tylko posłuchać o niesamowitym życiu pszczół, ale również zgłębić obserwacje pod mikroskopem, czy zobaczyć pszczoły na żywo! Tak jest! Przyjeżdżamy z pszczołami!

Zapytaj o termin!

Ponieważ Lato jest dość krótkie a my mamy ograniczony czas na wyjazdy z pszczołami, to radzimy jak najszybciej wysłać zapytanie o termin. Nie czekaj na ostatnią chwilę, bo wiemy z doświadczenia że to marne rozwiązanie. Pisz na adres :warsztaty@slezanskiemiody.pl

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Drugie Warsztaty w Środzie Śląskiej.

Drugie warsztaty pszczelarskie w Środzie Śląskiej W tym roku mieliśmy okazję odwiedzić po raz kolejny przedszkole w Środzie Śląskiej....

Read more
Promocja pyłkowa od Ślężańskich Miodów

Promocja Pyłkowa Nadchodzi czas gdy wszystko się zazieleni i dostaniemy kopa do działania. Tego Wam życzę :D Maj dla p...

Read more
Warsztaty pszczelarskie dla dzieci w Szczawnie Zdrój

Warsztaty w Szczawnie Zdrój Pierwszymi warsztatami jakie mieliśmy okazję przeprowadzić w tym roku był warsztaty na Jarmarku Wielkanocnym w Uzd...

Read more
Skąd pochodzi miód, czyli ile miodu pochodzi z Polski i co trafia do marketów

Skąd pochodzi miód? Cóż skąd bierze się miód? Pytanie proste, prawda? Niby każdy zna na nie odpo...

Read more
Murarki ogrodowe w twoim ogrodzie

Murarki ogrodowe w twoim ogrodzie Parę słów o murarkach Dzień dobry moi drodzy! Jeśli dotarliście aż tutaj to znac...

Read more
Jak zacząć przygodę z pszczołami i czy dasz radę?

Wprowadzenie Po co Ci wogóle pszczoły? Zastanawiałeś się nad tym dłużej? Chodzi Ci o to by zaro...

Read more
Zobacz również

NASZĄ MISJĄ JEST EDUKACJA I OCHRONA ZAPYLACZY

Template by JoomlaShine