Wydrukuj tę stronę

Urodziny ulicy Wałbrzych - Urodziny Alei Wyzwolenia

Wrz 20, 2018 596razy
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Warsztaty Pszczelarskie dla Dzieci w Wałbrzychu

Czwarta edycja warsztatów pszczelarskich w Wałbrzychu, tym razem odbyła się przy alei wyzwolenia dnia 08.09.2018

Misja

Warsztaty pszczelarskie

Jedną z najwspanialszych rzeczy jaką możemy zrobić dla siebie to robienie tego co lubimy, a na dodatek jeśli a to jakąś większą wartość dodaną, taką jak w naszym przypadku jest przybliżenie każdej grupie wiekowej, pszczół dlatego każde z zajęć jest dla nas ogromnie ważne i wkładamy w nie całe serce, starając się przekazać swoją wiedzę w ciekawy sposób i tak żeby ta wiedza została z naszymi słuchaczami, do końca świata :D

Kanał YouTube

Mini Galeria

Parę słów o warsztatach

Cóż co można powiedzieć o warsztatach z nami. Dla jednych to fun, ale innych to próba wyrwania dodatkowych funduszy, ale dla nas jest to coś więcej. Patrząc na skalę tego co dzieje się z pszczołami i to dokąd to zmierza świat, postanowiliśmy rozpocząć walkę o nasze wspaniałe pszczoły. Warsztaty pokazujące piękno pszczół, ich wartość dla każdego z nas oraz ich niesamowite życie, to jedynie początek tej walki. Podczas warsztatów nie sposób się nudzić, bo pszczoły zdumiewają pod każdym względem i należy o tym mówić.

Daniel Borak - Pszczelarza z Misją

Napisz do nas

  

Co ważnego się wydarzyło?

W sumie podczas każdych warsztatów ja sięgnąć pamięcią zdarza się coś co jest warte zapamiętania i wdrożenia dalej. Podczas tych warsztatów, również nie było inaczej.
Coś co na pewno jest warte uwagi i pochwalenia się tym. Otóż właśnie podczas tej edycji udało mi się zainspirować kolejne młode osoby pszczołami na tyle, że po godzinie warsztatów/wykładów dziewczyny przekazywały wiedzę kolejnym słuchaczom. To dokładnie te dwie dziewczyny które widzicie obok mnie na zdjęciu. Dlaczego to takie ważne? Gdzieś kiedyś czytałem, że człowiek uczy się najwięcej ucząc innych, więc jeśli miałbym podsumować te warsztaty, to właśnie te dwie dziewczyny najwięcej wyniosły z tych warsztatów.

Ostatnio zmieniany niedziela, 23 wrzesień 2018 14:44