Pasieka Ursa - Sobótka

Pasieka ta została założona w lecie 2013, a pszczoły same zasiedliły pierwszy ul. Po upływie roku Pasieka rozrosła się do 7 uli Wilkopolskich i 2 warszawskich poszerzanych. Nazwa tej Pasieki pochodzi od łacińskiego słowa URSA - Niedzwiedz, a jej logo i nazwa ma nawiązywać do Słowiańskiej Rzeźby kultowej z czasów słowiańskich, która obecnie znajduje się na szczycie Góry Ślęży.

Pasieka zajmuje się produkcją miodów naturalnych i wszelkich produktów pszczelich. Docelowo Pasieka ma być pasieką wędrowną i ma na celu pozyskiwanie rzadszych gatunków miodu, np: malinowy czy wrzosowy.

Właścicielem tej Pasieki, a zarazem administratorem i założycielem "Ślężańskich Miodów" jest Daniel Borak. 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Subskrybuj

Wpisując się na listę mailingową otrzymasz od nas nasze aktualne promocje. Spokojnie, twój mail nie zostanie przekazany osobom trzecim.

Wkrótce przekażemy ci również wiadomości o nowych artykułach. Będą to artykuły ciekawe, pozbawione reklam, a przesycone wiedzą o pszczołach i ich świecie.