Przez przystąpieniem do oficjalnego projektu prosimy wypełnijcie poniższą ankietę. Pomoże nam to na dobranie odpowiednich nagród do projektu. Pomóż naszym pszczółkom swoją opinią. Zajmie ci to chwilę.

 

Aby projekt się udał musimy naszym wspierającym zapewnić jakieś ciekawe nagrody które otrzymają za wsparcie naszego projektu. Każda nagroda ma wartość w złotówkach która zostanie dodana do naszego konta na Polak Potrafi. Projekt będzie trwał około 40 dni. W tym czasie musimy uzbierać kwotę którą sami określimy. Będzie to około 3 tyś zł. Sporo ale musi się udać! Jeśli uda się nazbierać fundusze projekt  zostanie ufundowany, jeśli się nie uda wspierający otrzymają zwrot pieniędzy. No to lecimy po "bzykającą przyczepkę".
A o taką przyczepkę będziemy walczyć.

Przyczepka Kujawiak firmy Wiola

Wymiary: 2040 x 1220 x 380 mm


Subskrybuj

Wpisując się na listę mailingową otrzymasz od nas nasze aktualne promocje. Spokojnie, twój mail nie zostanie przekazany osobom trzecim.

Wkrótce przekażemy ci również wiadomości o nowych artykułach. Będą to artykuły ciekawe, pozbawione reklam, a przesycone wiedzą o pszczołach i ich świecie.