Darz Miód! Witaj w Magicznej krainie Śleżańskich Miodów

 

Mam na imię Daniel. Mieszkam w Sobótce i tutaj też mam swoją pasiekę.

Moje motto to: Chronimy Bzykający Świat Słodkości.

 

  1. Czym się zajmuje? Opiekujemy się pszczołami!
  2. Oprócz tego staram się wam przekazywać wiedzę na temat produktów pszczelich.
  3. Jednak moją pasją są szkolenia i warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży.
  4. Tworzę również materiały edukacyjne na temat pszczół.
  5. Co roku odpalam projekt edukacyjny w którym możesz wziąć udział!
  6. Mimo tego iż moja pasieka jest niewielka, robię ogromne rzeczy.

 

Rozgość się i rozejrzyj.

Mam też prośbę. Popatrz na galerię pszczół. Zobacz jakie są fascynujące.


 

"Chronimy"

Jesteśmy jak pszczoły. Miód dla nas to tylko dodatek, a możliwość obcowania z pszczołami jest prawdziwą nagrodą. Właśnie dlatego, cały czas, przez cały rok staramy się szerzyć ideę ochrony pszczół. Nasz projekt "Bzykająca przyczepka edukuje" ma na swoim koncie ponad 20 różnego rodzaju warsztatów edukacyjnych dla dzieci i dorosłych. Zobacz sam!

"Bzykający"

Świat zapylaczy to nie tylko pszczoły miodne. Pamiętamy, że świat pszczół to nie tylko pszczoły, które przynoszą miód, lecz również trzmiele, pszczoły samotnice, oraz cała masa innych owadów o które musimy dbać. Zobacz je!

"Świat"

Nie jesteśmy sami! Jesteśmy w ciągłym kontakcie z pszczelarzami na całym świecie i trzymamy rękę na pulsie. Śledzimy co się da! Znajdziesz na nas na takich portalach jak, Facebook, Twitter, You Tube, Instagram, Google+ Snapchat. Znajdz nas a poznamy się bliżej.

Inicjatywy

                          

Tak tak. Na pewno pomyśleliście o miodzie, ale pamiętajcie że nie tylko miód mamy dzięki pszczołom. Te niesamowite owady dostarczają wielu cennych produktów, a miód jest tylko jednym z nich. Do tych produktów należą: pyłek pszczeli, propolis, pierzga, mleczko pszczele czy jad pszczeli. Oprócz tych produktów staramy się też przybliżyć wam czym jest i jak działa Apiterapia. 

Subskrybuj

Wpisując się na listę mailingową otrzymasz od nas nasze aktualne promocje. Spokojnie, twój mail nie zostanie przekazany osobom trzecim.

Wkrótce przekażemy ci również wiadomości o nowych artykułach. Będą to artykuły ciekawe, pozbawione reklam, a przesycone wiedzą o pszczołach i ich świecie.