Ulotka edukacyjna

Ulotka edukacyjna

Ulotka edukacyjna w ramach projektu “Bzykająca przyczepka – edukuje”

Druk ulotek

Tak, tak juĹź ją mam! Po wielu negocjacjach z licznymi firmami odnośnie druku, udało mi się wybrać najlepszą ofertę. Celem projektu, jaki sobie załoĹźyłem rozpoczynając zbiĂłrkę, był druk jedynie około 200 – 300 sztuk takich ulotek. Jednak stało się innaczej 😀 PoniĹźej zobaczycie jak się prezentują. Koniecznie powiedzcie napiszcie jak wam się podobają 😀

Wielkie Dzięki!

Dzięki wsparciu które od was uzyskałem udało mi się wydrukować, aż 1000 ulotek w formacie A4 w bardzo dobrej jakości! Wspierający jesteście wielcy! To wasz sukces!

 

{imageshow sl=40 sc=23 /}

 

Cel tej ulotki

Cześć z was moĹźe się zastanawiać po co komu taka ulotka. PrzecieĹź kaĹźdy z nas wiej jak wygląda pszczołą i osa. TeĹź chciałbym w to wierzyć! Niestety tak nie jest. Wbrew pozorom świadomość na ten temat jest mała, ale nie dziwmy się bo w takim natłoku informacyjnym jaki mamy, nie moĹźemy wymagać Ĺźeby kaĹźdy to wiedział. Właśnie z tego powodu postanowiłem zacząć od szkół i przedszkoli! Ulotka ta trafi do dzieci, ktĂłre podczas mojej wizyty zobaczą pszczoły na Ĺźywo, a na “pamiątkę” tej wizyty otrzymają właśnie taką ulotkę, ktĂłra rĂłwnieĹź trafi do ich rodzicĂłw i informacja pĂłjdzie dalej. Nawet jeśli tylko mała część osĂłb wyciągnie z niej wnioski i zapamięta np. róşnicę między bąkiem i trzmielem lub pszczołą a osą, to będzie oznaczało bardzo duĹźy sukces!

 

Bonus dla wspierających!

Jest jeszcze jedna bardzo dobra wiadomość! Dla osób które wsparły projekt i nie otrzymały jeszcze swojej nagrody mam dobrą wiadomość! Jako dodatkowe podziękowanie w waszych paczkach z nagrodami będziecie mogli znaleźć w prezencie właśnie te ulotki i dzielić się wiedzą z projektu z najbliższymi! Co wy na to? 

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *