Warsztaty pszczelarskie dla dzieci w Szczawnie ZdrĂłj

Warsztaty pszczelarskie dla dzieci w Szczawnie ZdrĂłj

Warsztaty w Szczawnie ZdrĂłj

Pierwszymi warsztatami jakie mieliśmy okazję przeprowadzić w tym roku był warsztaty na Jarmarku Wielkanocnym w Uzdrowiskowej Gminie Szczawno ZdrĂłj. 
Szczerze przyznam ze pierwszy raz prowadziliśmy warsztaty w tak niesamowitej atmosferze. 
Pomimo tego ze temperatury w marcu nie są jeszcze za wysokie, wyjątkowo dopisała tego dnia pogoda i było wręcz idealnie.
Bawiliśmy się fantastycznie i każdy z uczestników myślę ze przyzna mi rację ze było super

Każdy z biorących udział w naszych warsztatach miał okazję tradycyjnie posłuchać o pszczołach i dodatkowo każdy z uczestników miał okazję zobaczyć domki dla murarek ogrodowych oraz kokony z jakich wygryzą się pszczoły.

Jednak najbardziej cenną rzeczą na jaką czekali uczestnicy tych warsztatów były nagrody w postaci własnoręcznie zwiniętej świecy i słoiczek miodu .
Ogromne podziękowania należą się Pani Karolinie, za wypatrzenie nas i zaproszenie na tą imprezę.

{loadmodule mod_imageshow,Szczawno2018}

Inspiracja

Tak inspiracja, to jedna z ważniejszych dla mnie rzeczy. Ci co mnie znają trochę bardziej, doskonale wiedzą, że miewam wiele pomysłów, które odrazu pokazałbym ludziom, najchętniej jeszcze po kosztach. Ale do rzeczy.
Właśnie warsztaty w Szczawnie pokazały mi “nowy” temat o ktĂłry będę chciał wzbogacić swoje warsztaty. Otóş patrząc na domek dla murarek podpowiedział mi, Ĺźe oprĂłcz pszczoły miodnej mamy wiele innych zapylaczy o ktĂłrych naleĹźy wspomnieć.
Na pierwszy ogień więc pĂłjdą murarki, ale na nich nie zaprzestanę. Jak tylko Fundacja “Pracowite pszczółki” zostanie uruchomiona, na pewno na stałe do jej oferty działalności odpłatnej i nieodpłatnej zostanie dodany warsztat o “Dzikich zapylaczach”

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *