Urodziny ulicy Wałbrzych – Urodziny Ulicy Niepodległości

Urodziny ulicy Wałbrzych – Urodziny Ulicy Niepodległości

Urodziny Ulicy Niepodległości – Wałbrzych 29.09.2018

Ostatnie już warsztaty pszczelarskie mieliśmy okazję poprowadzić w Wałbrzychu przy ulicy Niepodległości, czyli na starówce Wałbrzycha.

Zobacz wcześniejsze warsztaty

Galeria z ostatnich WarsztatĂłw

Wiedza

Zabawa

PSZCZOŁYYYYY!

Rozmowy

KrĂłtki film z tej edycji

Niestety warsztaty pszczelarskie przy ulicy Niepodległości, to nasze ostatnie warsztaty jakie mieliśmy okazję prowadzić w Wałbrzychu. Koniec Września, więc jesienna aura powoli dała się we znaki. Podczas tych warsztatĂłw zapadły nam w pamięci parę “osobowości” 😀 Pomimo iĹź te warsztaty miały zdecydowanie najmniejszą liczbę uczestnikĂłw, to jednak ich wartość, była rĂłwnie duĹźa jak w przypadku pozostałych imprez.

Co możemy zrobić

Wiedza

Pierwszym z elementów naszych warsztatów pszczelarskich dla dzieci to wiedza. Czerpiemy je z książek, własnego doświadczenia, rozmów z pszczelarzami i oczywiście sieci.

Nauka ma ciekawić

Żeby nauka lepiej została odebrana i zainteresowanie pszczołami nie mijało zbyt szybko nasze warsztaty nie pozwalają się nudzić.

Zabawa

Warsztaty to też zabawa. Materiały przez nas wykorzystywane są naszego autorstwa i dzięki połączeniu wiedzy i zabawy, o wiele więcej wiedzy po pszczołach zostaje zapamiętane.

Ma być wesoło

O pszczołach możemy opowiadać godzinami, dlatego żadne z naszych warsztatów w Wałbrzychu nie były takie same. Historia, zabawne opowieści, ciekawostki z życia pszczół, to jedynie niektóre z tematów poruszanych na naszych spotkaniach.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *