Kalendarz – Pszczele Cuda

Kalendarz – Pszczele Cuda

Kalendarz Pszczele Cuda 2019

Zacznij dobrze Nowy Rok

Fundacja Pracowite Pszczółki, z dumą przedstawia swój pierwszy projekt. Kalendarz na rok 2019. Jest to absolutnie wyjątkowy i zjawiskowy kalendarz. Nie tylko posiada on wyjątkową funkcję pozwalającą Wam odnaleźć się w ciągu roku :D, lecz posiada absolutnie wyjątkowe cechy. Sami to oceńcie.

  • KaĹźdy miesiąc jest opatrzony wyjątkowym zdjęciem.
  • KaĹźdy miesiąc ma rĂłwnieĹź inny opis z ktĂłrego dowiesz się szczegółów o pracy pszczół ich Ĺźyciu czy o produktach ktĂłre produkują. 
  • Rozmiar kalendarza (A3) pozwala podziwiać fotografie, ktĂłre dodadzą twojemu domowi wyjątkowego klimatu.

Po co to wszystko? No więc ten kalendarz stworzyliśmy z paru powodów. Pierwszy z nich to nasza próba pozyskanie dotacji na wykonanie tego kalendarz i uwaga, rozdanie go ZA DARMO osobom zainteresowanym.
Druga rzecz to stworzenie czegoś co cyklicznie zagości w waszych domach. Tak jest, taki kalendarz chcemy wydawać co roku.
Po trzecie i najwaĹźniejsze chcemy namieszać Wam w głowach 😀 Tak mĂłwię (a raczej piszę) serio. Poprzez pokazanie wam pszczół, ich produktĂłw i opowiedzeniu w krĂłtki sposĂłb o ich Ĺźyciu chcemy zmienić w Waszych głowach schemat, Ĺźe pszczoły są agresywne i złośliwe. Doskonale wiemy, Ĺźe tak naprawdę co druga osoba nawet nie wie jak wygląda pszczoła ( serio uwierzcie w to), więc wierzymy Ĺźe zdjęcia na ktĂłre będziecie patrzeć przez cały rok, trochę zbliżą Was do tych owadĂłw.

Trzymajcie więc kciuki Ĺźeby grant o ktĂłry się staramy przeszedł bez problemu, bo wtedy część z Was otrzyma swoje kalendarze. 

Jeśli nam się nie uda to postaramy się zebrać zamĂłwienia i odsprzedać je Wam po kosztach produkcji. Serio. 

{uniform form=22/}

Tak to wygląda w skrĂłcie 😀

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *