Lekcje o pszczołach dla dorosłych i młodzieży!

Lekcje o pszczołach dla dorosłych i młodzieży!

Warsztaty pszczelarskie dla dorosłych – Wrocław 2019

Mega klimat z super ekipą…!

W Środę™ 26 Czerwca miałem okazję™ poprowadzić warsztaty dla grupy przesympatycznych kobiet„, na zaproszenie Pani Ani. Szczerze przyznam że już dawno tak dobrze się nie bawiłem przy prowadzeniu warsztatów dla osób dorosłych.
Ale po kolei. Zajęcia standardowo zacząłem standardowo, od luźnej rozmowy o pszczołach wogóle. To co mogłem stwierdzić, to pewna różnica którą dostrzegłem, pomiędzy warsztatami w których biorą udział dzieci i dorośli. Dorośli są jak zapisane księgi, znaczy mają już swoje sposoby postrzania ‚. Jedni się boją, drudzy coś juĹź słyszeli i uczestniczyli w miodobraniu. Dzieci natomiast są otwartą księgą do zapisania i im szybciej poznają Ĺźycie pszczół tym szybciej zrozumieją ich znaczenie w przyrodzie. To właśnie mogłem zaobserwować podczas zajęć z przesympatyczną grupą Pań podczas zajęć we Wrocławiu.

Szczerze przyznam, że ponad 2,5 godzinne spotkanie dało mi do myślenia, bo ludzie dorośli są naprawdę ciekawi pszczół i ich życia, co pewnie zaowocuje stworzeniem zajęć typowo dla dorosłych.

Nagranie video dla osób biorących udział 😀

Galeria ze spotkania

{imageshow sl=87 sc=19 /}

Fota

placeholder image

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *