Warsztaty pszczelarskie dla dzieci – Świdnica

Zajęcie edukacyjne inne niż myślisz.

W tym roku dzień pszczoły, czyli 20 Maja, mieliśmy przyjemność prowadzić zajęcia edukacyjne dla dzieci w Świdnicy. Mała grupa dzieci, którym można poświęcić uwagę, bez pośpiechu, bo goni czas czy coś jeszcze, jest jednym z lepszych rzeczy jakie można sobie wyobrazić, prowadząc zajęcia. Grupa, której niestety nie pokażemy Wam publicznie ze względu na brak zgody rodziców, była grupą tak fantastycznie przygotowaną do zajęć przez swoją nauczycielkę, Panią Monikę, że czystą przyjemnością było prowadzić zajęcia. Dzieci były już wcześniej przygotowane do zajęć, posiadały wstępną wiedzę o pszczołach i co chwilę dzieci pozytywnie zaskakiwały mnie swoimi odpowiedziami. 

Całe te przygotowania, sprawiły, że z dziećmi udało nawiązać się nić porozumienia, a dzieci chętnie podejmowały dyskusje, nie przeszkadzały w zajęciach, a wręcz były ciekawe tematyki przygotowanej na zajęcia. 

Takiego przygotowania życzyłbym sobie na każde zajęcia. 

Wróćmy jednak do tematu zdjęć. Nie pokażemy Wam zdjęć dzieci. Ich twarze, zostaną przekazane na zdjęciach jedynie rodzicom. My natomiast pochwalimy się jedynie skrawkami zajęć i rysunkami dzieci.  Co ciekawe, wpadłem na pomysł. Od tej chwili nie będziemy już pokazywać zdjęć dzieci, a jedynie skrawki zajęć. W ten sposób ochronimy delikatne treści, jakim jest wizerunek dzieci. 

Jeśli chcesz zapytać o rezerwacje zajęć dla swojego przedszkola, szkoły lub instytucji napisz do nas śmiało i przedstaw swoje oczekiwania. 


Warsztaty pszczelarskie dla dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.