Warsztaty pszczelarskie dla firmy

Ktoś kiedyś mi powiedział, że zajęcia dla dzieci i młodzieży o pszczołach to nudy. Ktoś inny powiedział, coś zupełnie odwrotnego, że to ważne i że takie zajęcia to coś wspaniałego. 

Jeśli chodzi o zajęcia dla dorosłych, to bardzo niewielu ma odwagę by podjąć temat warsztatów dla dorosłych i pogadać o sytuacji pszczół na świecie. To swoiste TABU, bo przecież to sprawy mało istotne, a owady trzeba tępić. 

Nasze zajęcia jednak dowodzą czego innego. Może jest nimi zainteresowanie o wiele mniejsze, lecz pojawiają się osoby szczerze rządne wiedzy i próbujące zrozumieć co tak naprawdę dzieje się w temacie zapylaczy. 

Główną bohaterką naszych zajęć jest pszczoła miodna, lecz poruszamy również problematykę innych owadów zapylających, które spotykacie dookoła. Na Wasze życzenie możemy stworzyć modele schronień dla dzikich zapylaczy, które zabierzecie do domu lub firmy. 

Warsztaty pszczelarskie dla firm we wrocławiu

Zapytaj nas o ofertę dla swojej firm

Dopasowujemy się do naszych klientów i staramy się stworzyć ofertę pod to czego od nas oczekujesz. Napisz do nas a postaramy się przygotować coś co Cię zainteresuje i zainspiruje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.